Actividades
Zarząd Samorządu Studentów Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW

Reprezentuje interesy studentów Instytutu w kontaktach z jego władzami - jego przedstawiciel uczestniczy w posiedzeniach Rady Instytutu.

Jednocześnie Zarząd Samorządu stara się informować studentów i przypominać im o wszystkich decyzjach, obowiązkach i możliwościach związanych z przebiegiem studiów w ISIiI UW, co robi  m. in. za pośrednictwem listy mailingowej. Organizuje także rozmaite spotkania studenckie i wydarzenia mające na celu integrację, wspólne dzielenie się wiedzą, świętowanie i spędzanie wolnego czasu.
 

Czytaj całość...

 
Komisja stypendialna Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW
Zadaniem Komisji stypendialnej jest przyjmowanie i rozpatrywanie wniosków o stypendia socjalne, naukowe, mieszkaniowe i za  za wyniki w sporcie. W skład Komisji wchodzą wybrani studenci Instytutu.

 

Od kilku lat studencka grupa Teatru portugalistycznego Pisca-Pisca wystawia swoje kolejne przedstawienia. Jednym z głównych celów jej działania jest doskonalenie w ten wyjątkowy sposób umiejętności studentów w zakresie posługiwania się językiem portugalskim. Niewątpliwie jednak realizacja kolejnych spektakli dostarcza wspaniałej zabawy nie tylko publiczności, ale i młodym aktorom.


Czytaj całość...

 
STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE
 
 

Iberoamerykańskie Koło Naukowe ::: Proyecto del Sur jest organizacją studencką UW, zajmującą się szeroko pojętą tematyką dotyczącą Ameryki Łacińskiej, Karaibów oraz Półwyspu Iberyjskiego.

W jego szeregach działają studenci różnych kierunków. Przejawem tej interdyscyplinarności zainteresowań jest organizacja przez Koło rozmaitych spotkań, konferencji oraz rozwijanie kontaktów z instytucjami związanymi z regionem.

 

Leer más...
 
 

Celem działalności Międzywydziałowego Koła Animacji Kultury MKAK jest informowanie studentów Uniwersytetu Warszawskiego o wydarzeniach kulturalnych oraz ich organizowanie.

Koło jest formacją międzywydziałową tworzoną przez studentów różnych jednostek UW, w tym naszego Instytutu. Członkowie Koła organizują cotygodniowe spotkania, a także uczestniczą w innych imprezach i wydarzeniach.
 
Leer más...
 

Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Oboźna 8, 00-927 Warszawa
tel. (+48 22) 55 20 429; 55 20 683; tel./fax 828 29 62
e-mail: Esta dirección de correo electrónico está protegida contra los robots de spam, necesita tener Javascript activado para poder verla

Los materiales publicados son propiedad del Instituto de Estudios Ibéricos e Iberoamericanos de la Universidad de Varsovia. Todos los derechos reservados.