Scientific Circles

 

Część studentów naszego Instytutu jest aktywnie zaangażowana w działalność uczelnianych organizacji studenckich i życie akademickie. Studenci naszego Instytutu wpółtworzą oraz uczestniczą w działalności wybranych kół naukowych.

Zainteresowanych takimi formami zrzeszenia zapraszamy do zapoznania się z działalnością kół współtworzonych przez studentów Instytutu oraz z poniższymi informacjami:PDF Print E-mail
Iberoamerykańskie Koło Naukowe PROYECTO DEL SUR
 

 

Iberoamerykańskie Koło Naukowe ::: Proyecto del Sur jest organizacją studencką UW, zajmującą się szeroko pojętą tematyką dotyczącą Ameryki Łacińskiej, Karaibów oraz Półwyspu Iberyjskiego.

W jego szeregach działają studenci różnych kierunków. Przejawem tej interdyscyplinarności zainteresowań jest organizacja przez Koło rozmaitych spotkań, konferencji oraz rozwijanie kontaktów z instytucjami związanymi z regionem.

 

Read more...
 
PDF Print E-mail
Międzywydziałowe Koło Animacji Kultury MKAK
 
  
 

Celem działalności Międzywydziałowego Koła Animacji Kultury MKAK jest informowanie studentów Uniwersytetu Warszawskiego o wydarzeniach kulturalnych oraz ich organizowanie.

Koło jest formacją międzywydziałową tworzoną przez studentów różnych jednostek UW, w tym naszego Instytutu. Członkowie Koła organizują cotygodniowe spotkania, a także uczestniczą w innych imprezach i wydarzeniach.
 
Read more...
 

Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Oboźna 8, 00-927 Warszawa
tel. (+48 22) 55 20 429; 55 20 683; tel./fax 828 29 62
e-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Zamieszczone materiały są własnością Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.