Zarząd Samorządu Studentów
Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW

Reprezentuje interesy studentów Instytutu w kontaktach z jego władzami - jego przedstawiciel uczestniczy w posiedzeniach Rady Instytutu i Rady Wydziału.

Jednocześnie Zarząd Samorządu stara się informować studentów i przypominać im o wszystkich decyzjach, obowiązkach i możliwościach związanych z przebiegiem studiów w ISIiI UW.

Działalność Samorzadu Studentów ISIiI UW obejmuje także organizację rozmaitych spotkań studenckich i wydarzeń mających na celu integrację, wspólne dzielenie się wiedzą, świętowanie i spędzanie wolnego czasu.

 

SKŁAD ZarządU Samorządu Studentów ISIiI UW W ROKU AKADEMICKIM 2014/15

Nome Funçăo E-mail Telefone
Bartłomiej Perzyna Przewodniczący ZSS Este endereço de e-mail está protegido contra spam bots, pelo que o JavaScript terá de estar activado para que possa visualizar o endereço de e-mail
 

Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Oboźna 8, 00-927 Warszawa
tel. (+48 22) 55 20 429; 55 20 683; tel./fax 828 29 62
e-mail: Este endereço de e-mail está protegido contra spam bots, pelo que o JavaScript terá de estar activado para que possa visualizar o endereço de e-mail

Zamieszczone materiały są własnością Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.